on-line diskuze

Datum 13.07.2009

Vložil Peli

Titulek Treninky???

Odpovědět

Kouči kdy začnou treninky???

Datum 13.07.2009

Vložil Peli

Titulek turnaj

Odpovědět

čau kluci, 8.8.09 budem hrát turnaj v chraštanech...

Datum 05.07.2009

Vložil Tomík

Titulek Pro kouče

Odpovědět

Tak se mi ozval pepa řehořů ze zahorskeho b muzstva,ze by to bylo dobre ze by se to melo hrat v zahori a asi nekdy v srpnu,ozve se asi nejspis vlastikovy a domluvito.

Datum 03.07.2009

Vložil Tomík

Titulek dokopna

Odpovědět

tak jsem dozvedel ze dokopna je od 2 hodin!!!!!

Datum 01.07.2009

Vložil Tomík

Titulek pokuty!

Odpovědět

Jo jeste neco kdyby ty pokuty platily tak za peliho koreni v kabine atd jsme mohli mit ty prasata dve a pivo by mohlo tect proudem:-D

Datum 01.07.2009

Vložil Tomík

Titulek srandamač

Odpovědět

a jinak co bude stim srandamacem stary vs mlady??? me jako noh boli jako pi... ale jeden sprint jsem uz dal.tak ze hraju

Datum 01.07.2009

Vložil Tomík

Titulek Dokopná

Odpovědět

Cik kamici tak mi prijedem,auto jsem sehnal.ale v kolik se tak sejedeme??no a stim skladani jste se asi zvencli kde ja asi vemu tolik penez???to jste taky meli rict vcas a ne tri dny pred!!!a kdyz jsem rikal bude se vybirat na pokuty a bude na dokopnou,to jste si ztoho delali vsichni prdel!!!a ted je tu problem sehnat prachy.

tak tedy v kolik!!!!tomik

Datum 01.07.2009

Vložil Kouč

Titulek Dokopná

Odpovědět

Tak v kolik v tu sobotu? Abych o něco nepřišel.

Datum 01.07.2009

Vložil Rejdy

Titulek dokopná

Odpovědět

Pánové, s Romem sme ted museli shánět prase a museli sme zabíjet a žádná prdel to neni!! všechno sme zatim platili my, takže počítejte, že to fakt všechno platit my nebudem. tzn. bude se skládat a požádal bych vás abyste opravdu cash dali... cca 300, díks

Datum 01.07.2009

Vložil Peli

Titulek dokopna

Odpovědět

čau kluci,domluvili jsme prase a dva sudy na sobotu...za prase jsme museli zaplatit 1500Kč...takže ještě musime se složit na sudy...