on-line diskuze

Datum 21.10.2008

Vložil Pavel Malý

Titulek informace o sobě

Odpovědět

Zdarec, vkládám info o sobě:
185cm, 85kg, Slavia Praha, Karel Poborský, pivo, student, -

Datum 21.10.2008

Vložil Rejdy

Titulek Kus Rus!!

Odpovědět

Peli... Psal sem tu, že úroveň se pozvolna zvyšuje a ty napíšeš takovýhle hovno!!

Datum 20.10.2008

Vložil Peli

Titulek Tejn víš co

Odpovědět

Kámíčku radši si jed do Tejna na film a na nas se vykašli:D....ale jako radi tebe uvidime na stoperu

Datum 20.10.2008

Vložil Rejdy

Titulek úroveň

Odpovědět

Pánové úroveň komunikace se pozvolna zvyšuje.. Jak vidíte nedělní utkání?? Já osobně se pokusim dát dohromady.. Pořád mám to koleno oteklý, takže ještě uvidíme, ale každopádně sem na tu neděli nažhavenej!! Musíme hrát opatrně na Bernarťáky.. Néé, že se budem hnát dopředu jak utržený.. Musíme hrát zezadu a počkat si na rychlý brejky.. Osobně myslim, že jinak na ně nemáme!!

Datum 20.10.2008

Vložil cíba

Titulek 3 body

Odpovědět

Klobouk dolů před výkonem týmu ve Smetance, připrav te se na nedělní derby proti odvěkému rivalovi z Bernartic.Zopakujte svůj výkon v minulém kole a pojd´te ty kurvy porazit

Datum 19.10.2008

Vložil Pavka Horácijo

Titulek Alespoň jedno prvenství

Odpovědět

Peli včerejšim zápasem zautočil na druhé místo v celkové tabulce střelců . Co takhle ho ještě podpořit a dostat ho k prvenství.

Datum 18.10.2008

Vložil Tom

Titulek neucast

Odpovědět

tak stechno boli ale uz chodim spis kulham ale hrat nemuzu snad az pristi tyden,jinak jedu do smetanky kouknout jak se vyhraje tak me nesmite sklamat!!a jeste bych chtel podekovat pavlovi macu za patecni trenink:-)

Datum 18.10.2008

Vložil Tom

Titulek for romi

Odpovědět

romi mi mame stejne hodnoceni a peli s rejdym maji o pulku vic protoze to byly utocnici a byhali porad nahoru dolu byly proste vsude.

Datum 17.10.2008

Vložil sousi

Titulek :)

Odpovědět

já newim..kdo to vůbec hodnotí?! by to měl hodnotit spíš ty co na ten fotbal koukaj!

Datum 17.10.2008

Vložil Letynka

Titulek hodnocení

Odpovědět

Romi hraje jako buázen......a ocenění nikde....