on-line diskuze

Datum 21.05.2009

Vložil Paja Maly

Titulek hadky nemaj cenu

Odpovědět

Zdar panove.. Koukam, ze jste se tady nejak rozjeli.. V Mirovicich jsem nebyl, protoze jsem nachcipanej a pristi zapas asi taky jeste nebudu..
Ale souhlasim s Petrem, ze kazdy by si mel napred zamest pred svym prahem, zacit u sebe a ne hned kritizovat ostatni. Kapitanovi rozumim, ze to mysli dobre a ze chce abysme do toho vsichni dali vse, abysme hrali naplno. Ja osobne si myslim, ze vetsina z nas se o to opravdu snazi.
Ale u vas fotbalovejsich (Tome, Peli, a dalsi...), je to proste vic videt, nez u nas ktery jsme radi kdyz nas obcas mic poslechne tak jak chceme. To ze nekdo neco obcas posere neznamena, ze se nesnazi jak nejlip umi.. Myslim ze hadat se a vycitat neco jeden druhymu neni k nicemu. Stejne tak se mi ale nelibi, ze spousta z vas neumi prijmout kritiku ostatnich s trochu vetsim nadhledem a neco si z toho vzit..
Myslim, ze by se o tom mela dat na treninku rec, ale hlavne v klidu!!!
Sorry, ze jsem to napsal tak dlouhy..:-)

Datum 20.05.2009

Vložil Jedle

Titulek zápas

Odpovědět

Nazdar pánové ten zápas s Mirovicema mě velmi mrzí mou známkou jako golmana může bejt tak nanejvíc 2 protože to byl hodně slabej výkon.......Jo a Peli já nevim proč se furt navážíš do Toma nebejt kolikrát jeho tak bůhví jak by zápasi dopadli....Každej si musí uklidit na svém písečku uvědomit si co dělá špatně a jak by to měl napravit. Proberem to na treninku čik panové

Datum 20.05.2009

Vložil Tomík

Titulek ....

Odpovědět

peli delas si pr... me ze ten zapas nevysel drel jsem jak picus lez jsem tam po 4 abych to ubranil a ty goly sli po kraji treba ten druhej tak snim sel vlastik a nechal ho vysrrlit!!tak co ja zase!!!

Datum 19.05.2009

Vložil Lukáš

Titulek pro peliho

Odpovědět

Takže já vůbec nebojuju. Jo? Tak dobře. A jestli u sebe nevidíš žádnej problém tak si bohužel. Jen chci říct že nejsem jedinej kapitáne!!!!

Datum 19.05.2009

Vložil Peli

Titulek Pro Šediváka

Odpovědět

Tak musiš hlavně taky zabojovat o ten balon!!!mysliš že já jenom čekam až mi někdo nahraje...já litam jako čurak abych si ten balon vybojival....a u sebe žadný problemy nevidim!!!!

Datum 19.05.2009

Vložil Lukáš

Titulek pro peliho

Odpovědět

Víš co Peli jdi do hajzlu já vím že nejsem bůh ví jak dobrej ale když za půlku dostanu jeden míč tak toho asi moc neukážu a neříkej že se nenabízím!!!!! Mě tohle fakt taky nebaví můžu se snažit jak chci, ale stejnak tam ten míč nedostanu. Takže mi polib prdel!!!!!!!!! Každej by měl hlavně začít u sebe!!!

Datum 18.05.2009

Vložil Peli

Titulek hodnocení

Odpovědět

Tome a nemužeš dostat známku 7,protože skoro všechny nebo dokonce všechny goly byli obrány!!!!

Datum 18.05.2009

Vložil Peli

Titulek for Tome

Odpovědět

Tome,já každej zapás hraju nad 100procent,skoro každy zapás mě berou křeče...a už mě začinaš srat s tvýma kecamy že já se nevracim,já vepředu napadam protihráče a pak ještě musim sprintovat dozadu,nebo co???Kašlu na váše kecy že kličkuju,protože když posloucham chytrýho Lukýho jak vždycky povida něco chytrýhovo poločase a hlavně když je na hřišti tak hraje piču a ne jenom von,tak radší budu kličkovat...Tome já si myslim že tenhle zapás ti moc nevyšel

Datum 18.05.2009

Vložil Tomík

Titulek ....

Odpovědět

Milý spoluhráči,
Nedá mi to a musím přemýšlet nad našima výsledkama. Jsou dost mizerný… po venkovním zápase s Mirovicema jsem se zamyslel kde vlastně chceme v tabulce skončit.cekal jsem ze budeme do toho 5 místa jak jsme si slibovali, ale když se kouknu na vysledky tak nam připadají posledny mista v tabulce!Jsem ochotnej prohrat ale jedine stim ze odcházím ze hristem s pocitem ze jsem do toho zapasu dali 100% neli vic!reknete mi proc dostavame takovy goly ale pritom zadny nedame!reknete mi co delam spatne v zadu,mluvim na vas,diriguju si vas a hasim vase pruse…. . kdybych to mel hodnotit znamkama tak ja osobne si dam tekovou „7“!dokazete sami sebe ohodnotit??? Doufam ze přidáte nejaky prispevky na diskuzi kde se vyjadrite a ze se i sami ohodnotite!!
Mimochodem za 14 dni když hrajem s bostonem v kloukach tak se na me prijede podivat vedouci za zahori a nejen pozna on,tak doufam ze se dame dohromady a predvedem slusnej vysledek!!
Vas capitan Tomik

Datum 06.05.2009

Vložil Peli

Titulek trenink

Odpovědět

nezapoměnte že trenink je ve čtvrtek od 5