Dne 31.8.2008 v 10:00 nas čekal první zápas s Amatérem Milevskem na umělce..

Střídání:Lukáš Šedivý,Jedlička Petr,Červenka Pavel

Statistika:Amatér Milevsko - TJ Slabčice 3:2 (1:1)
Branky:Peli,Rejdy

ŽK:Kotšmíd Václav,Cíba,Hora Pavel,Peli

ČK:------

Stručný popis zápasů:Zápas nabídl divákům průměrný fotbal.Do utkání vstoupili lépe domácí,hned na začatku zápasů šli do vedení.Ale Slabecké hrače ihned odpověděli,gol vstřelil Peli.po individuální akci,pomoci milevskýho obrance,který si dál vlastního gola.Poločas skončil remizou.DO druhýho poločasu slbecké hrači vstoupili trochu vlážně a ihned na začatku druhýho pločasu dostali dva goly,takže stav utkání bylo 3:1 pro Milevsko.Mohli dostat dalšího gola pokud by Rejdy akrobatický nevykopl míč z brankové lajny.Pak už se Slabčice se vschopilo a začali bojovat.ihned se jím to vyplatilo když z malýho vápna z rohu krásnou,prudkou střelou prostřelil Rejdy brankáře,milevský brankář jenom se podival za sebe kde skončil balon a ten skončil v siti.Bouřel pro Slabecké Fotbalisti už nedokazeli přidat dalšího gola aspoň na remizu.