3.KOLO: Podolí II B - Slabčice

02.10.2008 23:35

Neděle 14.9.2008, se zapíše velkými písmeny do historie Slabeckého fotbalu!! Ptáte se na důvod??! Tím důvodem je bezpochyby předvedený výkon hráčů TJ Slabčice!! Na hřišti v Šamonicích (hrací plocha, balony, pořadatelská služba, pítí pro hráče a !!především sprchy!!! sice nebyly na nejvyšší úrovni, ale pojďme k samotnému utkání) Nejzkušenější borci ve Slabeckém týmu (Vena, Vlastík) poskládali tuto sestavu...

ZÁKLADNÍ SESTAVA:

FRANTA

Jaroš Vlastimil      TOM              Kotšmíd Václav             Jedlička Petr

Malý Pavel            REJDY                 ROMI                           BZUK

PELI              Hora Pavel

Střídání:Šedivý Lukáš,Cíba,Červenka Pavel

Statistika:Podolí II B - TJ Slabčice 0:3 (0:1)
branky:Tom,Bzuk,Romi
ŽK:Peli,Hora Pavel

Stručný popis zápasů:Utkání začíná... Hned v 10sekundě mohou jít Slabčice do vedení po nacvičeném signálu který zahrávájí v každém zápasu a zatím vždy je z toho 100% gólová příležitost - Po rozehrání na půli posílá Rejdy přesný centr na nabíhajícího se Peliho který ve hře 1 na 1 překonává domácího obránce a překrásnou střelou míjí o decimetry domácí branku, tento fakt nabudil Slabčice k výkonnu hodný černého koně soutěže!! Fakt který Slabečtí fotbalisté vzápětí pochopí je ten, že dnes to bude hra na jednu branku!! Obrana pracuje bezchybně, záloha jakbysmet a útoku chyběl už jen ten góól který musel přijít!!! Otázka je kdy!!? Tento problém rozlouskl Tom, který si zaběhl ze stoperské dvojice pro balón a z 27m vyslal překrásnou prudkou střelu, která zaplula napříč domacího brankáře "pod klacek!" 0:1.. Po té, se hra začala kapánek vyrovnávat, ale Slabečtí fotbalisté měli pořád převahu ve všech situacích.. končí první poločas.. držení míče P. 35%. S. 65%... Druhý poločas začínná a potěšujícím faktem je to, že Slabčice nepřestávají hrát svou hru a potvrzují to gólem na 0:2,3minuty po začátku druhého poločasu přichází gól na 0:2 - Peli zatahuje balón k lajně a přesným centrem nachází Bzukyče, který krkolomě dopravuje kulatý nesmysl za záda golmana Podolí... V tento moment si asi Fotbalisté TJ Slabčice řekly, že to půjde samo a děkovat mohou pouze Frantovi, který překrásnými zákroky drží hráče TJS nad vodou... Naštěstí si hráči Podolí řekli, že už to asi nadají, tak se dohrávalo v poklidu a hrou se všichni hráči na hřišti bavily až si balón vzal pod taktovku hračička Romi a přechod přes 5 protihráčů mu očividně nedělá sebemenší problémy a zachování chladné hlavy před golmanem taktéž.. 0:3!!! TJS si odváží ze Šamonic důležité 3body které znamenají 3.místo v tabulce.. Děkuji za předvedenou hru hráčům TJS a děkuji jim, že se vzpamatovali!!