12.10.2008 čekal tým TJ Slabčice souboj tzv. Davida s Goliášem, nebo-li TJ Slabčice-1.FC Boston Kluky!!!!!

Vlastík                            Kotšmíd V.                     Cíba                       Jedle

Hora Pavel                     Romi                       Tom                           Bzuk

Statistika: TJ Slabčice - Boston Kluky 1:1 (0:1)
Branky:Kouky
ŽK:Peli,Vlastík
ČK:Cíba
Diváci:vyprodáno

Stručný popis zápasů:(Rejdy)!Zápas začal s mírným předstihem a hned od prvních minut se zdálo, že to dnes Slabečtí lvy nebudou mít jednouduché a také neměli, ale vraťme se k samotnému utkání.. 1-10minuta znamenala nápor na branku domácích Slabčic a i díky velkému štěstí a neproduktivitě hostujících hrotů byl stav 0:0... Po uplynutí 10-té minuty přišla pro domácí hráče nepříjemná chvilka v podobě zranění brankáře (Paloučka), toho musel stáhnutím s pole vystřídat Jedle, který do té doby hrál dobrý zápas. Hra se začala na oko diváka vyrovnávat a k vidění se začalo hrát nadprůměrné, bojovné, technicky vyspělé utkání IV.třídy okresní soutěže Písecka.. Hráči obou družstev se těšily na hvizd hlavního sudího Kaliny, ale naneštěstí před koncem první půle měli Bostonští hráči možnost zahrát volný přímý kop po faulu domácícho útočníka Peliho z rohu šestnáctky... (popis akce) Míč si postavil hostující Kůs.. Rozbíhá se, trefuje hlavu jediného hráče ve zdi (Peláka) a balón pozvolna dopadává na malé vápno, kde domácí brankář Jedle, ještě vyplašený z povolání na místo jedničky zazmatkuje a neodhaduje traektórii míče, který ho přeskakuje a padá neštastný góóĺ!! 0:1.... Konec první půle... Do druhého poločasu nastupují mužstva beze změn a začíná se v ostrém tempu které utínná nenápadný výkřik domácího Cíby po čistém odehrání míče na adresu sudího Kaliny, který odpískal nebezpečný trestný kop proti domácím. Domácí borec Cíbis zakřičel na sudího něco v tomto smyslu: "Ale hovno, ty čuráku!!!" Rozhodčí neváhal ani sekundu a vytáhl červenou kartu která oslabila domácí v plánovaném tlaku.. utkání se přesýpalo ze strany na stranu, šance střídala šanci, až 19minut před koncem si vzal míč na paškál domácí středopolař Romi a dalo by se říct, že se až neuvěřitelným způsobem promotal přes hostující obranu Bostonských a naservíroval třešinku pod sebe na nabíhajícího se Koukyho, který nezaváhal a chladnokrevně propálil zatím bezchybného golmana hostí... V závěru po odstoupení v důsledku zranění, či špatné fyzické kondice odstoupily Rejdy a Peli... Hra se přesunula na jednu bránu a to tu Slabeckou... Nakonec se dokázalo udržet důležitý bod... Díky dobré obraně a skvělým zákrokům zaskakujícího golmana.. Obrana 85%, záloha 75%, útok 70%