Slabčice - Podolí II"B"

03.03.2009 10:53

Dne 28.2.2009 v 15:00 jsme se utkali v přátelském utkání s týmem Podolí II"B" hrající IV. třídu písekckého okresu.Hrali sme na neutrálním hřiští v Oseku v tělocvičně na umělé trávě.Hralo se 4hráče do pole + brankář...

branky: 3xRejdy,2xPeli,2xTom,2xVenca

Rejdy:/  utkání začalo v 15:00, na velice kvalitním podkladu, myslím si a troufám si říct, že pro všechny hráče to byla nová zkušenost a příjemný zážitek, nejen z utrpěného vítězství, ale i z předvedené hry a bojovnosti hráčů TJ Slabčice...Do utkání nastoupila formace ve složení Peli, Kouky vepředu a Tom, Venca vzadu...Zbývající borci na lavičkách i s né zcela uzdraveným tahounem týmu Romim si říkali, že dostanem tzv. "dardu" od soupeře Podolí II "B", jelikož sme viděli jejich mladý kádr tvořící řadu hráčů z píseckého dorostu, ale opak byl pravdou a šance Slabčic střídala šance Slabčic.. Brankář  Podolí II, měl skvělé zákroky a uváděl svěřence P. Máců v zoufalství, až přišla geniální myšlenka nejlepšího střelce utkání REJDYHO;-) zkusit z rohu překvapit do té doby bezchybného gólmana Podolí II a ono se podařilo.. stav 1:0 vydržel chvíli, postupem času TJS přehrávali Podolí II po všech stránkách a hra se líbila. Za stavu 3:0 se dostavila do slabeckých hlav útěcha z výsledkem a mírné polevení v koncentraci a nasazení a toho soupeř bez váhání využil a poločas skončil 3:3...Začátkem druhé půle byla hra vyrovnaná a oba golmani se museli ohánět... Naš gólman Peťa Jedličků předváděl zákroky z oblasti snů a držel TJS nad vodou a dával klid hráčům v poli, že se na něj mohou spolehnout a to vždy přidá na sebevědomí. Soupeř šel do trháků po zaváhání a několika chyb hráčů TJS 4:6 a tak musela být nasazena smrtící, elitní, božská formace Rejdy, Peli, Tom, Venca a za půl druhé minuty byl stav 9:6 v náš prospěch.. Utkání se dohrávalo v rychlém tempu a konečný stav byl s hokejovým score 9:8 pro TJS.. Z prvního přípravného zápasu si tedy odvážíme zasloužené vítězství ikdyž mouchy se vždy najdou.. Připomeňme si, že je to teprve začátek přípravy..